خطر اروپا نیمکت بازیکن بازیکنان علی کریمی

خطر: اروپا نیمکت بازیکن بازیکنان علی کریمی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حاج صفی به اروپا می رود؟ ، زنگ خطری که علی کریمی جهت حاج‌صفی به صدا درآورد

این احتمال وجود دارد که حاج‌صفی به علت بازی در تیم‌ملی دوباره به اروپا ترانسفر شود.

حاج صفی به اروپا می رود؟ ، زنگ خطری که علی کریمی جهت حاج‌صفی به صدا درآورد

زنگ خطری که علی کریمی جهت حاج صفی به صدا درآورد/ حاج صفی به اروپا می رود؟

عبارات مهم : اروپا

این احتمال وجود دارد که حاج صفی به علت بازی در تیم ملی دوباره به اروپا ترانسفر شود.

به گزارش خبرآنلاین؛احسان حاج صفی هافبک دفاعی تیم ملی، در بازی با ازبکستان نیمکت نشین بود. کی روش تصمیم گرفت او را روی نیمکت بگذارد تا علی کریمی را به میدان بفرستد. شماره 14 تیم ملی البته در این مسابقه عملکرد خوبی نداشت و نشان داد هنوز به وقت نیاز دارد تا بتواند خود را در تیم ملی جا بیاندازد. از نظر خیلی ها بازی دادن کی روش به کریمی، یک پیغام خاص جهت احسان و دیگر بازیکنان داشت؛ اگر به اروپا نروند شانس زیادی جهت بازی در تیم ملی ندارند.

حاج صفی به اروپا می رود؟ ، زنگ خطری که علی کریمی جهت حاج‌صفی به صدا درآورد

علی کریمی بازیکنی است که دو سال است در اروپا حضور دارد. البته او در این دو سال بازی های زیادی در لیگ کرواسی انجام نداده است ولی از نظر کی روش هنگامی که او به این قاره رفته و جهت پیشرفت تلاش می کند، می تواند جهت حضورش در ترکیب تیم ملی کفایت کند. احسان هم به خوبی این مسئله را درک کرده و متوجه شده است بازی دادن به کریمی ، یک هشدار جهت او و بازیکنانی است که در اروپا بازی نمی کنند.

حالا آخرین خبرها از اصفهان حکایت از آن دارد که سپاهانی ها کاملا از حفظ این بازیکن نا امید شده است اند. احسان سال گذشته بعد از یک حضور ناموفق در بوندسلیگا، به سپاهان بازگشت و در این تیم عملکرد خوبی داشت. او قراردادی یک ساله با این کلوب اصفهانی امضا کرد و حالا بازیکن آزاد هست. شنیده می شود محمودرضا فاضلی مدیر برنامه های احسان در تلاش است تا زمینه را جهت انتقال او به یک لیگ اروپایی فراهم سازد. حاج صفی بعد از مراسم خوش حالی افزایش کشور عزیزمان ایران به جام جهانی هم میل به زیادی نداشت راجع به آینده اش حرف بزند و تنها گفت: «نقل و انتقالات به زودی شروع می شود و باید تا آنموقع منتظر ماند.»

این احتمال وجود دارد که حاج‌صفی به علت بازی در تیم‌ملی دوباره به اروپا ترانسفر شود.

واژه های کلیدی: اروپا | نیمکت | بازیکن | بازیکنان | علی کریمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs