خطر اروپا نیمکت بازیکن بازیکنان علی کریمی

خطر: اروپا نیمکت بازیکن بازیکنان علی کریمی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری جریمه ۶۰ میلیون دلاری تهیه کننده «گرگ وال استریت»‌

به دنبال رسوایی مالی در پرونده مشهور به اختلاس در صندوق اقتصادی مالزی، تهیه کننده فیلم «گرگ وال استریت»‌ که با بازی لئوناردو دی کاپریو ساخته شد، ۶۰ میلیون دلار

جریمه ۶۰ میلیون دلاری تهیه کننده «گرگ وال استریت»‌

جریمه ۶۰ میلیون دلاری تهیه کننده «گرگ وال استریت»

عبارات مهم : صندوق

به دنبال رسوایی مالی در پرونده مشهور به اختلاس در صندوق اقتصادی مالزی، تهیه کننده فیلم «گرگ وال استریت» که با بازی لئوناردو دی کاپریو ساخته شد، ۶۰ میلیون دلار جریمه می دهد.

به گزارش مهر، کمپانی «رد گرانیت پیکچرز» تهیه کننده فیلم «گرگ وال استریت» پذیرفت ۶۰ میلیون دلار به دولت آمریکا بدهد تا شائبه تامین مالی تهیه این فیلم از موردی که به فساد و اختلاس از صندوق اقتصادی مالزی آشنا می شود، برطرف شود.

این کمپانی که تهیه کننده فیلم مشهور اسکورسیزی هست، دیروز سه شنبه با حکمی از دادگاه فدرال جهت پرداخت این مبلغ روبه رو شد.

این کمپانی که انجام هر عمل اشتباهی را رد می کند، با صدور بیانیه ای اعلام کرد از این که این عنوان آخر حل شد خوشحال است و آنها با نگاهی رو به جلو وظیفه ارزش را که ساخت فیلم است انجام می دهند.

دادستان در سال ۲۰۱۶ دادنامه ای را علیه این کمپانی به دادگاه برده بود و از آن به عنوان بخشی از تلاش جهت پولشویی چند میلیارد دلاری از سوی سوءاستفاده کنندگان مالی از صندوق اقتصادی مالزی یاد کرده بود.

رضا عزیز مدیرعامل این کمپانی پسر ناتنی نخست وزیر مالزی و دوست نزدیک جو لو تاجری است که در مرکز این رسوایی مالی جای دارد. دادستان ها ادعا کرده بودند که وی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار از شرکت مالزیایی جهت سرمایه گذاری در ساخت «گرگ وال استریت»، «احمق و احمق تر» و «خانه بابا» استفاده کرده بود.

این کمپانی باید ۳۰ میلیون دلار را ظرف ۳۰ روز، ۲۰ میلیون دلار را ظرف ۱۸۰ روز بعدی و ۱۰ میلیون دلار را ظرف ۱۸۰ روز بعدتر پرداخت کند.

عزیز ادعا کرده هرگز از استفاده از سوء استفاده مالی جهت پیشبرد این پروژه اطلاعی نداشته است.

پیشتر در این پرونده دی کاپریو پذیرفت تا جایزه اسکاری را که به مارلون براندو تعلق داشت و از سوی کمپانی رد گرانیت به عنوان هدیه دریافت کرده بود، بعد بدهد. در این پرونده دی کاپریو به هیچ وجه مسئول آشنا نشد.

وی پیشتر اعلام کرده بود با مقامات دولتی همکاری کرده تا روشن شود که آیا این کمک مالی از منبعی مشکوک آمده است یا خیر.

پیشتر اعلام شده است بود بنیاد خیریه دی کاپریو نیز از کمک مالی که از صندوق اقتصادی مالزی برداشت شده است بود جهت برگزاری مهمانی خیریه خود سود جسته است.

گفته شده است همه این موارد با جو لو تاجری که در مرکز رسوایی بزرگ مالی ۳ میلیارد دلاری مالزیایی جای دارد، در ارتباط بوده اند و لو به عنوان دوست دی کاپریو بخشی از پول های دزدی شده است از بنیاد مالزیایی را جهت این ستاره و ساخت فیلم هزینه کرده است.

جریمه ۶۰ میلیون دلاری تهیه کننده «گرگ وال استریت»‌

واژه های کلیدی: صندوق | مالزی | میلیون | کمپانی | اقتصادی | دی کاپریو | تهیه کننده | لئوناردو دی کاپریو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs