خطر اروپا نیمکت بازیکن بازیکنان علی کریمی

خطر: اروپا نیمکت بازیکن بازیکنان علی کریمی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی رئیس‌جمهور آمریکا قصد دارد سپاه پاسداران را در لیست تروریست‌ها قرار دهد

روزنامه فایننشال تایمز به نقل از منابع آگاه گزارش داد: رئیس‌جمهور آمریکا به جای وضع مجدد تحریم‌ها علیه کشور عزیزمان ایران که می‌تواند توافق هسته‌ای را به خطر بی

رئیس‌جمهور آمریکا قصد دارد سپاه پاسداران را در لیست تروریست‌ها قرار دهد

رئیس جمهور آمریکا قصد دارد سپاه پاسداران را در لیست تروریست ها قرار دهد

عبارات مهم : ایران

روزنامه فایننشال تایمز به نقل از منابع آگاه گزارش داد: مدیر جمهور آمریکا به جای وضع مجدد تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران که می تواند توافق هسته ای را به خطر بیندازد قصد دارد کارها جدیدی علیه این کشور از جمله تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران به کار گیرد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فایننشال تایمز، انتظار می رود که دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا هفته آینده به عنوان بخشی از روش سخت گیرانه خود علیه جمهوری اسلامی، نیروی خاص سپاه پاسداران در این کشور را به عنوان یک شرکت تروریستی اعلام کند.

رئیس‌جمهور آمریکا قصد دارد سپاه پاسداران را در لیست تروریست‌ها قرار دهد

یک مقام ارشد دولت آمریکا گفت که مدیر جمهور ترامپ که انتظار می رود هفته آینده پایبندی کشور عزیزمان ایران به توافق هسته ای را تایید نکند، به دنبال وضع مجدد تحریم های گسترده که اجرای توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و گروه 1+5 را به خطر خواهد انداخت نیست.

به گفته یک منبع آگاه، ولی انتظار این است که دونالد ترامپ کارها جدیدی علیه کشور عزیزمان ایران اعلام کند، از جمله چشم انداز تحریم های هدفمند مضاعف، تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و به کارگیری موضع سخت گیرانه تر در قبال آنچه واشنگتن حضور نیابتی کشور عزیزمان ایران در سوریه، عراق و یمن می خواند.

روزنامه فایننشال تایمز به نقل از منابع آگاه گزارش داد: رئیس‌جمهور آمریکا به جای وضع مجدد تحریم‌ها علیه کشور عزیزمان ایران که می‌تواند توافق هسته‌ای را به خطر بی

این منبع آگاه افزود: این یک روش یکپارچه در قبال کشور عزیزمان ایران است که روی خنثی کردن و عقب راندن فعالیت های منطقه ای کشور عزیزمان ایران و دنیا تمرکز دارد.

یک فرد مطلع از این روش تازه گفت که این مشمول بر زیاد کردن اقدام محرمانه علیه کشور عزیزمان ایران و آنچه نیروهای نیابتی این کشور خوانده می شود است.

رئیس جمهور آمریکا که بارها توافق هسته ای را مورد انتقاد قرار داده، گفته است که می خواهد در 15 اکتبر در گزارش خود به کنگره عدم پایبندی کشور عزیزمان ایران به توافق را اعلام کند. چنین کاری آینده توافق را به کنگره خواهد سپرد که 60 روز وقت خواهد داشت راجع به وضع مجدد تحریم های مرتبط هسته ای علیه کشور عزیزمان ایران تصمیم گیری کند. حتی اگر کنگره این کار را انجام ندهد، احتمال دارد دست به اتخاذ کارها تنبیهی بیش تر علیه کشور عزیزمان ایران بزند.

رئیس‌جمهور آمریکا قصد دارد سپاه پاسداران را در لیست تروریست‌ها قرار دهد

اگرچه تنها رهبری کنگره است که می تواند ابتکار عمل وضع مجدد تحریم ها را در دست بگیرد، تمرکز ناگهانی روی کشور عزیزمان ایران ممکن است جنگ طلبان آمریکایی از جمله تام کاتن سناتور جمهوری خواه را ترغیب به ارائه قانونی تازه علیه کشور عزیزمان ایران خارج از توافق هسته ای کند. دولت علاوه بر این امیدوار است که بتواند قانون کنونی را که از مدیر جمهور می خواهد هر 90 روز یک بار پایبندی کشور عزیزمان ایران را تایید کند، طولانی تر کرده یا آن را اصلاح کند، ولی مشاوران کنگره می گویند که آنها هنوز منتظرند ببینند آیا ترامپ تصمیم گیری را به قانونگذاران خواهد سپرد یا نه.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | تحریم ها | آمریکایی | رئیس جمهور | رئیس جمهور | سپاه پاسداران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs