خطر اروپا نیمکت بازیکن بازیکنان علی کریمی

خطر: اروپا نیمکت بازیکن بازیکنان علی کریمی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث زن خیانتکار با همدستی مردی که با او رابطه داشت،شوهرجوانش را کشت

معمای قتل مرموزمرد جوان که در جریان توطئه‌ای هولناک به قتل رسیده و جسدش درجنگل‌های چالوس رها شده است بود درجریان تحقیقات تیم جنایی فاش شد.

زن خیانتکار با همدستی مردی که با او رابطه داشت،شوهرجوانش را کشت

عبارات مهم : جنایت

معمای قتل مرموزمرد جوان که در جریان توطئه ای هولناک به قتل رسیده و جسدش درجنگل های چالوس رها شده است بود درجریان تحقیقات تیم جنایی فاش شد.

ایران نوشت:پرونده این جنایت دلخراش همزمان با کشف پیکر خون آلود قربانی ماجرا در اعماق منطقه جنگلی «شاه چشمه» واقع در روستای محمدآباد در دستوررسیدگی قرارگرفت.

اوایل هفته گذشته خانواده مرد جوانی با مراجعه به پلیس نوشهر از ناپدید شدن ناگهانی محمد، خبردادند. بدهید ترتیب بعد ازتشکیل پرونده، تحقیق دراین باره آغازشد. ازسوی دیگر دو روز بعد پیکر مرد جوان ناشناسی دراعماق جنگل های چالوس پیدا شد که بعد ازحضور بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب چالوس وتیم جنایی درمحل واقعه، تحقیقات تخصصی دراین باره کلید خورد. شواهد نشان می داد مرد جوان درمحل دیگری کشته شده است و عامل یا عاملان جنایت، جسد قربانی را در اعماق جنگل رها کرده اند. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی، بازپرس پرونده دستور تعیین وقت و علت دقیق قتل را صادر کرد. ازسوی دیگرخانواده مرد گمشده که جهت شناسایی جسد به پزشکی قانونی رفته بودند، جسد محمد را شناسایی کردند.

زن خیانتکار با همدستی مردی که با او رابطه داشت،شوهرجوانش را کشت

بدین ترتیب با شناسایی هویت قربانی، تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد و کارآگاهان در تجسس های نامحسوس متوجه رابطه پنهانی همسرمقتول با مرد جوان غریبه ای شدند.

شواهد نشان می داد آنها از مدتی قبل با هم ارتباط پنهانی داشته اند و همین یافته ها باعث شد این فرضیه قوت بگیرد که به احتمال زیاد آنان از ماجرای قتل جوان ورزشکار با خبر بوده اند.

معمای قتل مرموزمرد جوان که در جریان توطئه‌ای هولناک به قتل رسیده و جسدش درجنگل‌های چالوس رها شده است بود درجریان تحقیقات تیم جنایی فاش شد.

بدین ترتیب هر دو به عنوان متهم از سوی پلیس بازداشت شده است و تحت بازجویی قرار گرفتند. ولی درنخستین بازجویی منکر اطلاع از قتل شده است و ادعای بی گناهی کردند.تا اینکه در جریان بازجویی های فنی، پلیسی و بعد ازمشاهده دلایل و مستندات غیر قابل انکار، لب به سخن گشوده وبه قتل اعتراف کردند.

حجت الاسلام جعفری دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکزمازندران با بیان اینکه متهمان به قتل و ارتباط پنهانی اعتراف کرده اند گفت که هر دو متهم تا وقت انجام تحقیقات تکمیلی با صدور قرار قانونی روانه بازداشتگاه شدند.

سرهنگ منتظری فرمانده انتظامی شهرستان چالوس هم اظهارداشت که عاملان جنایت در کمتر از 72 ساعت ردیابی و بازداشت شدند که تحقیقات تخصصی دراین باره همچنان ادامه دارد.

زن خیانتکار با همدستی مردی که با او رابطه داشت،شوهرجوانش را کشت

واژه های کلیدی: جنایت | قربانی | پرونده | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs